PLYNOVÉ KRBOVÉ VLOŽKY

Díky krbovým vložkám máte svůj vysněný krb na dosah. Možnosti obložení jsou tak široké, že si můžete dopřát úplnou volnost ve výběru designu, který bude váš interiér zdobit po dlouhá léta. Krbové vložky ale nejsou jen o vzhledu. Ty naše si zákazníci oblíbili hlavně díky kvalitě zpracování a technické dokonalosti. Efektivně, ekologicky a ekonomicky vytopí váš dům, hodí se do standardních i nízkoenergetických objektů. Níže naleznete jednotlivé výrobce se kterými spolupracujeme a kteří zaručují vysokou kvalitu.

Tradice činnosti DEFRO sp. z o.o., sp. k., sáhají do roku 1973. Nyní je to největší výrobce topidel na pevná paliva v Polsku a jeden z největších v Evropě. Tato dosažená pozice špičky topného oboru nás motivuje k dalším aktivitám, které podporují dynamický rozvoj podniku. Defro je známe hlavně díky své vyjímečné kvalitě a přístupu k zákazníkům.

Při navrhování řešení v M-Design je oheň základním principem každého designu. Aby se zvýraznila krása plamenu, rozhodli jsme se pro jednoduché a čisté línie. Nechte se očarovat teplem a sílou ohně v kombinaci s použitím špičkových technologií jako záruka pro vaše pohodlí. Neváhajte požádat o radu, bez ohledu na to, v jakém stylu je laděný váš interiér, cítíme sa jako doma v každém interiéru. Jste připraveni zažít kouzlo ohně u vás doma?

Nevíte si rady?

Chcete poradit s výběrem?

Volejte nebo pište.