KRBOVÁ KAMNA

Krbová kamna do vašeho domova přinesou vřelou atmosféru, ale i jistotu. Dáváme si záležet na designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Ať už interiér zařizujete v minimalistickém, elegantním, rustikálním nebo třeba moderním stylu, naše krbová kamna do něj skvěle zapadnou. 

Norský výrobce litinových krbových kamen a vložek s více jak 160 letou historií.

Roku 1853 vyhlásil Jøtul v Norsku válku zimě a od té doby každý, kdo vážně uvažuje o vysoce kvalitních kamnech či krbových vložkách, by měl Jøtul zvážit. Promyšlený a tradicí ověřený systém hoření, ty nejlepší materiály, nadčasový design (držitel iF Design Award 2017) a poctivé řemeslné provedení přináší už 160 let vysoký tepelný komfort zákazníkům z celého světa.

Český výrobce ROMOTOP, jehož závod v Suchdolu nad Odrou má více než  500 pracovníků, patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek. Přes 700 000 domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem a špičkovou kvalitou dílenského zpracování.

Tradice činnosti DEFRO sp. z o.o., sp. k., sáhají do roku 1973. Nyní je to největší výrobce topidel na pevná paliva v Polsku a jeden z největších v Evropě. Tato dosažená pozice špičky topného oboru nás motivuje k dalším aktivitám, které podporují dynamický rozvoj podniku. Defro je známe hlavně díky své vyjímečné kvalitě a přístupu k zákazníkům.

Všechno odstartovali dva němečtí obchodníci. Wilhelm Ernst Haas senior a Wilhelm Ernst Haas junior. V roce 1854 kupují otec a syn slévárnu. Podnikání se jim daří a po krátké chvíli opouští továrnu ve městě Neuhoffnungshütten první krbová a olejová kamna.

Firma prosperuje desítky let. Dědicové ale o rodinný majetek nejeví zájem, a tak se po letech sídlo firmy přesouvá do Rakouska, do okolí Salzburgu.

Nevíte si rady?

Chcete poradit s výběrem?

Volejte nebo pište.