KRBOVÉ VLOŽKY

Díky krbovým vložkám máte svůj vysněný krb na dosah. Možnosti obložení jsou tak široké, že si můžete dopřát úplnou volnost ve výběru designu, který bude váš interiér zdobit po dlouhá léta. Krbové vložky ale nejsou jen o vzhledu. Ty naše si zákazníci oblíbili hlavně díky kvalitě zpracování a technické dokonalosti. Efektivně, ekologicky a ekonomicky vytopí váš dům, hodí se do standardních i nízkoenergetických objektů. Níže naleznete jednotlivé výrobce se kterými spolupracujeme a kteří zaručují vysokou kvalitu.

Český výrobce ROMOTOP, jehož závod v Suchdolu nad Odrou má více než  500 pracovníků, patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek. Přes 700 000 domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem a špičkovou kvalitou dílenského zpracování.

Při navrhování řešení v M-Design je oheň základním principem každého designu. Aby se zvýraznila krása plamenu, rozhodli jsme se pro jednoduché a čisté línie. Nechte se očarovat teplem a sílou ohně v kombinaci s použitím špičkových technologií jako záruka pro vaše pohodlí. Neváhajte požádat o radu, bez ohledu na to, v jakém stylu je laděný váš interiér, cítíme sa jako doma v každém interiéru. Jste připraveni zažít kouzlo ohně u vás doma?

Tradice činnosti DEFRO sp. z o.o., sp. k., sáhají do roku 1973. Nyní je to největší výrobce topidel na pevná paliva v Polsku a jeden z největších v Evropě. Tato dosažená pozice špičky topného oboru nás motivuje k dalším aktivitám, které podporují dynamický rozvoj podniku. Defro je známe hlavně díky své vyjímečné kvalitě a přístupu k zákazníkům.

Všechno odstartovali dva němečtí obchodníci. Wilhelm Ernst Haas senior a Wilhelm Ernst Haas junior. V roce 1854 kupují otec a syn slévárnu. Podnikání se jim daří a po krátké chvíli opouští továrnu ve městě Neuhoffnungshütten první krbová a olejová kamna.

Firma prosperuje desítky let. Dědicové ale o rodinný majetek nejeví zájem, a tak se po letech sídlo firmy přesouvá do Rakouska, do okolí Salzburgu.

Norský výrobce litinových krbových kamen a vložek s více jak 160 letou historií.

Roku 1853 vyhlásil Jøtul v Norsku válku zimě a od té doby každý, kdo vážně uvažuje o vysoce kvalitních kamnech či krbových vložkách, by měl Jøtul zvážit. Promyšlený a tradicí ověřený systém hoření, ty nejlepší materiály, nadčasový design (držitel iF Design Award 2017) a poctivé řemeslné provedení přináší už 160 let vysoký tepelný komfort zákazníkům z celého světa.

Nevíte si rady?

Chcete poradit s výběrem?

Volejte nebo pište.